Nejoblíbenější emotikony na internetu

Skype smajlíci

Celosvětově velmi populární a používaný program Skype zná také většina českých uživatelů počítačů a internetu. Jedná se o program, díky které mu se můžete telefonicky spojit s lidmi po celém světě. S těmi, kteří také používají klienta Skype je telefonický hovor zcela zdarma a je úplně jedno, na kterém konci zeměkoule jste. Můžete se však přes tento program spojit také s člověkem, který Skype nemá a zavolat mu tudíž na jeho mobilní telefon. Tam už však nějaký poplatek zaplatit budete muset.

Na rozdíl od běžného hovoru přes klasický či mobilní telefon má Skype tu výhodu, že pokud vlastníte webovou kameru , neboli webku, tak se během hovoru můžete s tím na druhé straně “drátu” také vidět. Což ocení především lidé, kteří jsou od sebe odloučeni a žijí daleko od sebe a nemají tudíž tu možnost se vídat osobně tak často, jak by chtěli. Skype jim umožní aspoň to, že se mohou vidět.

Kromě telefonování a videohovorů má Skype také jiné funkce a možnosti. Můžete přes něj také chatovat se svými přáteli, sdílet s nimi soubory, fotky, videa a tak dále. Každou chvíli také vzniká nová verze Skypu, která je opět propracovanější a přináší lepší a nové funkce.

Součástí Skypu jsou také jeho smajlíci, které využijete především při chatování, psaní zpráv a vzkazů svým přátelům.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Nejpoužívanější smajlíci a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.

Stahování zdarma - stažení těch nejvíc užitečných programů zadarmo pro každého uživatele internetu(minecraft, skype, winRAR, winZip, angry birds, ...).